• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Wałcz - zbiorniki na deszczówkę

P.P.H.U BetoneX produkuje i montuje prefabrykaty: szamba z betonu,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studzienki wodomierzowe w miejscowości Wałcz oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy ogromne zaplecze profesjonalnych ciężarówek z dźwigiem HDS którymi błyskawicznie i sprawnie dostarczamy i montujemy szamba betonowe, prosto do wykopów na terenie gminy Wałcz. Posiadamy najogromniejszy w Polsce asortyment zbiorników żelbetowych w około 40 rozmaitych kształtach oraz wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  studnie wodomierzowe, czy szamba 3komorowe, to nasze w tym momencie najnowsze oferty dla Konsumentów. W dodatku, grupa obeznanych konsultantów, skalkuluje ceny montażu, a także doradzi wszystkim klientom, na przykład jakie wymiary powinien posiadać dół, jaką zachować odległość od drogi, lub czy np. konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W mieście Wałcz Szamba betonowe wycenia P. Rafał pod numerem tel. 505 681 505