• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Bielsk Podlaski - studnie wodomierzowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Szambo betonowe,zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studzienki na wodomierze w miejscowości Bielsk Podlaski oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy flotę wyspecjalizowanych aut ciężarowych z dźwigami HDS dzięki którymi prędko i fachowo transportujemy i instalujemy nasze produkty betonowe, prosto do dołka na terenie gminy Bielsk Podlaski. Posiadamy największy w kraju wybór zbiorników żelbetowych w około 40 odmiennych kształtach i wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  studnie wodomierzowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze obecnie najnowsze oferty dla Kontrahentów. Na dodatek, zespół kompetentnych pracowników, skalkuluje koszty montażu, oraz poradzi wszystkim klientom, np. jakie rozmiary powinien posiadać dół, jaką stosować pokrywę górną, lub czy przykładowo przydatny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W mieście Bielsk Podlaski Szamba betonowe obsługuje P. Mirek TEL 508 234 268