• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Żagań - zbiorniki na gnojówkę

Firma ASP BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Szambo betonowe,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, komory na wodomierze w miejscowości Żagań oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy flotę ekonomicznych aut z podnośnikiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy dzięki którymi śpiesznie i fachowo transportujemy i instalujemy zbiorniki betonowe, bezpośrednio do dołka na terenie gminy Żagań. Posiadamy największy w kraju wybór zbiorników żelbetowych w około 50 przeróżnych kształtach i wymiarach. Zbiorniki łączone,  ziemianki betonowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze w tej chwili najnowsze projekty dla Kontrahentów. Dodatkowo, grupa kompetentnych pracowników, wyceni koszty transportu, a także doradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary powinien mieć wykop, jaką stosować pokrywę górną, lub czy przykładowo konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W miejscowości Żagań Szamba betonowe obsługuje P. Rafał Telefon 505 681 505