• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Biłgoraj - zbiorniki na deszczówkę

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: Zbiorniki betonowe,zasobniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, komory na wodomierze w miejscowości Biłgoraj i okolice. Mamy dużą flotę niezawodnych ciężarówek z dźwigiem HDS za pomocą których szybko i profesjonalnie transportujemy i instalujemy zbiorniki z betonu, wprost do wykopów na terenie gminy Biłgoraj. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników żelbetowych w około 40 przeróżnych kształtach i wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  ziemianki betonowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze aktualnie najnowsze projekty dla inwestorów. Oprócz tego, zespół obeznanych pracowników, skalkuluje koszty transportu, a także poradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie rozmiary winien mieć dół, jaką utrzymać odległość od drogi, lub czy na przykład konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W mieście Biłgoraj Szamba betonowe obsługuje P. Rafał pod numerem tel. 505 681 505