• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Wyszków - kanały samochodowe

Firma ASP BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: szamba z betonu,zbiorniki na deszczówkę, kanał samochodowy, komory wodomierzowe na terenie miasta Wyszków oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy flotę specjalistycznych aut ciężarowych z podnośnikiem HDS dzięki którymi śpiesznie i fachowo dowozimy i montujemy zbiorniki z betonu, prosto do wykopów na terenie gminy Wyszków. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 30 różnorodnych kształtach oraz wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  komory hydrotechniczne, czy szamba trójkomorowe, to nasze w tej chwili najnowsze projekty dla Nabywców. Poza tym, grupa obeznanych konsultantów, wyceni koszty transportu, a także poradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie wymiary winien posiadać wykop, jaką używać pokrywę betonową, lub czy np. konieczny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W miejscowości Wyszków Szamba betonowe wycenia Pan Rafał TEL 505 681 505