• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Zakopane - zbiorniki na deszczówkę

P.P.H.U BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: Zbiorniki betonowe,zbiorniki na deszczówkę, kanał samochodowy, studnie na wodomierze na terenie miasta Zakopane i okolice. Mamy ogromne zaplecze ekonomicznych ciężarówek z podnośnikiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy którymi szybko i fachowo transportujemy i montujemy zbiorniki z betonu, bezpośrednio do dołka na terenie gminy Zakopane. Posiadamy największy w Polsce asortyment zbiorników zbrojonych w około 50 przeróżnych kształtach oraz wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  kanały samochodowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze obecnie najnowsze oferty dla inwestorów. Poza tym, zespół profesjonalnych pracowników, wyceni koszty przewozu, a także poradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary powinien mieć wykop, jaką używać pokrywę betonową, lub czy np. konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W mieście Zakopane Szamba betonowe obsługuje P. Mirek pod numerem telefonu 508 234 268