• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Kłodzko - zbiorniki na deszczówkę

P.P.H.U ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkcja i montaż produktów betonowych: Szambo z betonu,zbiorniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studnie wodomierzowe na terenie miasta Kłodzko oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy dużą flotę profesjonalnych samochodów z dźwigiem HDS którymi szybko i sprawnie transportujemy i montujemy zbiorniki z betonu, wprost do wykopów na terenie gminy Kłodzko. Posiadamy najogromniejszy w Polsce asortyment zbiorników zbrojonych w około 50 różnorodnych konfiguracjach oraz rozmiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  ziemianki betonowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze w tym momencie najnowsze oferty dla Nabywców. Na dodatek, ekipa fachowych pracowników, skalkuluje ceny montażu, a także poradzi wszystkim klientom, na przykład jakie wymiary powinien mieć wykop, jaką utrzymać odległość od działki, lub czy przykładowo przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W miejscowości Kłodzko Szamba betonowe obsługuje P. Mirosław TEL 508 234 268