• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Brodnica - zbiorniki na deszczówkę

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: szamba betonowe,zbiorniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studnie wodomierzowe na terenie miasta Brodnica oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy dużą flotę ekonomicznych aut z podnośnikiem HDS za pomocą których prędko i sprawnie dostarczamy i montujemy szamba z betonu, wprost do wykopanego otworu na terenie gminy Brodnica. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 50 różnorodnych kształtach oraz wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  ziemianki betonowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze w tym momencie najnowsze projekty dla Nabywców. Oprócz tego, ekipa obeznanych konsultantów, skalkuluje koszty dowozu, oraz doradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie wymiary powinien mieć wykop, jaką stosować pokrywę górną, oraz czy na przykład przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W mieście Brodnica Szamba betonowe wycenia P. Rafał Telefon 505 681 505