• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Września - zbiorniki na deszczówkę

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: Szambo z betonu,zasobniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studnie wodomierzowe na terenie miasta Września i okolice. Mamy dużą flotę specjalistycznych ciężarówek z dźwigami HDS którymi śpiesznie i fachowo transportujemy i instalujemy zbiorniki betonowe, bezpośrednio do dołka na terenie gminy Września. Posiadamy największy w kraju wybór zbiorników żelbetowych w około 30 odmiennych konfiguracjach oraz wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  studnie wodomierzowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze w tym momencie najnowsze projekty dla Nabywców. W dodatku, zespół obeznanych konsultantów, skalkuluje koszty transportu, a także poradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie wymiary winien mieć wykop, jaką zachować odległość od działki, oraz czy na przykład potrzebny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W rejonie miasta Września Szamba betonowe obsługuje Pan Mirosław Telefon 508 234 268