• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Krotoszyn - zbiorniki na deszczówkę

Firma ASP BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Zbiorniki żelbetowe,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studzienki na wodomierze w miejscowości Krotoszyn i okolice. Mamy ogromne zaplecze niezawodnych ciężarówek z dźwigami HDS dzięki którymi szybko i fachowo dowozimy i montujemy nasze produkty z betonu, prosto do wykopanego otworu na terenie gminy Krotoszyn. Posiadamy najogromniejszy w Polsce wybór zbiorników żelbetowych w około 60 odmiennych kształtach oraz wymiarach. Zbiorniki łączone,  komory hydrotechniczne, czy szamba trójkomorowe, to nasze obecnie najnowsze projekty dla Klientów. Oprócz tego, grupa fachowych konsultantów, wyceni ceny dowozu, a także poradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary powinien mieć wykop, jaką utrzymać odległość od drogi, lub czy na przykład przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Krotoszyn Szamba betonowe obsługuje Pan Rafał Telefon 505 681 505