• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Augustów - zbiorniki na gnojówkę

Firma BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: Zbiorniki betonowe,zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe, studnie wodomierzowe w miejscowości Augustów oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy duże zaplecze profesjonalnych aut z dźwigiem HDS którymi śpiesznie i sprawnie dowozimy i montujemy zbiorniki z betonu, wprost do wykopanego otworu na terenie gminy Augustów. Posiadamy największy w Polsce asortyment zbiorników żelbetowych w około 30 przeróżnych kształtach oraz wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  komory hydrotechniczne, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze aktualnie najnowsze pomysły dla Kontrahentów. Mało tego, ekipa obeznanych konsultantów, wyceni koszty dowozu, a także poradzi wszystkim klientom, np. jakie wymiary powinien posiadać wykop, jaką stosować pokrywę betonową, oraz czy na przykład przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W okolicach miejscowości Augustów Szamba betonowe wycenia Pan Mirosław TEL 508 234 268