• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Łuków - zbiorniki na deszczówkę

Zakład ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkcja i montaż produktów betonowych: Zbiorniki żelbetowe,zasobniki na deszczówkę, kanał samochodowy, komory na wodomierze na terenie miasta Łuków i okolice. Mamy duże zaplecze specjalistycznych samochodów ciężarowych z podnośnikiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których śpiesznie i profesjonalnie dostarczamy i instalujemy zbiorniki betonowe, bezpośrednio do wykopanego otworu na terenie gminy Łuków. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 50 odmiennych konfiguracjach i wielkościach. Zbiorniki łączone,  komory hydrotechniczne, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze aktualnie najnowsze propozycje dla Kontrahentów. W dodatku, ekipa profesjonalnych pracowników, skalkuluje koszty przewozu, a także doradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie rozmiary powinien mieć wykop, jaką utrzymać odległość od działki, oraz czy np. przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Łuków Szamba betonowe obsługuje Pan Mirek pod numerem tel. 508 234 268