• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Ząbki - kanały samochodowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Szambo betonowe,zasobniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, komory wodomierzowe w miejscowości Ząbki oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy dużą flotę profesjonalnych aut ciężarowych z dźwigami HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy dzięki którymi prędko i sprawnie transportujemy i instalujemy zbiorniki betonowe, wprost do wykopanego otworu na terenie gminy Ząbki. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników żelbetowych w około 40 różnorodnych kształtach i wymiarach. Zbiorniki łączone,  studnie wodomierzowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze obecnie najnowsze pomysły dla Nabywców. Dodatkowo, ekipa obeznanych pracowników, skalkuluje koszty montażu, oraz poradzi wszystkim klientom, np. jakie wymiary winien mieć wykop, jaką użytkować pokrywę górną, oraz czy na przykład przydatny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W rejonie miasta Ząbki Szamba betonowe wycenia Pan Mirosław TEL 508 234 268