• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Mława - komory wodomierzowe

P.P.H.U ASP BetoneX produkuje i montuje prefabrykaty: Zbiorniki betonowe,zasobniki na deszczówkę, kanał samochodowy, komory wodomierzowe w miejscowości Mława oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy duże zaplecze profesjonalnych samochodów ciężarowych z dźwigiem HDS dzięki którymi śpiesznie i sprawnie transportujemy i montujemy szamba betonowe, bezpośrednio do wykopów na terenie gminy Mława. Posiadamy najogromniejszy w Polsce asortyment zbiorników zbrojonych w około 40 różnorodnych kształtach oraz rozmiarach. Zbiorniki łączone,  komory hydrotechniczne, czy szamba trójkomorowe, to nasze w tym momencie najnowsze projekty dla Nabywców. Dodatkowo, zespół obeznanych konsultantów, skalkuluje ceny montażu, a także poradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary winien posiadać dół, jaką zachować odległość od działki, lub czy przykładowo przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W miejscowości Mława Szamba betonowe wycenia P. Rafał Telefon 505 681 505