• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Swarzędz - zbiorniki na deszczówkę

P.P.H.U BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: Zbiorniki betonowe,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studzienki na wodomierze na terenie miasta Swarzędz oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy flotę wyspecjalizowanych samochodów ciężarowych z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy dzięki którymi błyskawicznie i fachowo dostarczamy i instalujemy nasze produkty betonowe, bezpośrednio do wykopanego otworu na terenie gminy Swarzędz. Posiadamy największy w kraju asortyment zbiorników żelbetowych w około 60 odmiennych kształtach oraz rozmiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  studnie wodomierzowe, czy szamba 3komorowe, to nasze aktualnie najnowsze propozycje dla Klientów. Mało tego, ekipa obeznanych konsultantów, wyceni koszty transportu, oraz doradzi wszystkim klientom, na przykład jakie wymiary powinien mieć dół, jaką wykorzystywać pokrywę betonową, lub czy przykładowo przydatny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W mieście Swarzędz Szamba betonowe wycenia Pan Rafał Telefon 505 681 505