• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Bielawa - zbiorniki na gnojówkę

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: Szambo żelbetowe,zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studnie na wodomierze w miejscowości Bielawa i okolice. Posiadamy flotę ekonomicznych ciężarówek z podnośnikiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy którymi śpiesznie i sprawnie transportujemy i instalujemy nasze produkty z betonu, prosto do dołka na terenie gminy Bielawa. Posiadamy największy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 30 rozmaitych kształtach i rozmiarach. Zbiorniki łączone,  kanały samochodowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze w tym momencie najnowsze projekty dla inwestorów. W dodatku, grupa profesjonalnych pracowników, skalkuluje koszty przewozu, oraz poradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie rozmiary winien mieć dół, jaką używać pokrywę górną, oraz czy przykładowo konieczny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W rejonie miasta Bielawa Szamba betonowe obsługuje P. Rafał pod numerem tel. 505 681 505