• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Oława - komory wodomierzowe

P.P.H.U BetoneX produkuje i montuje prefabrykaty: Zbiorniki żelbetowe,zasobniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studzienki wodomierzowe w miejscowości Oława i okolice. Posiadamy ogromne zaplecze niezawodnych ciężarówek z podnośnikiem HDS dzięki którymi szybko i sprawnie dostarczamy i montujemy szamba z betonu, prosto do wykopanego otworu na terenie gminy Oława. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 30 przeróżnych konfiguracjach oraz wymiarach. Zbiorniki łączone,  kanały samochodowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze aktualnie najnowsze propozycje dla Odbiorców. Na dodatek, grupa obeznanych pracowników, skalkuluje ceny transportu, oraz doradzi wszystkim klientom, na przykład jakie wymiary powinien mieć dół, jaką utrzymać odległość od działki, oraz czy na przykład konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W okolicach miejscowości Oława Szamba betonowe obsługuje 

Pan Przemek TEL 500 300 852