• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Żywiec - kanały samochodowe

P.P.H.U ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: Szambo z betonu,zbiorniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studnie wodomierzowe na terenie miasta Żywiec i okolice. Mamy dużą flotę niezawodnych aut ciężarowych z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których błyskawicznie i sprawnie dostarczamy i instalujemy szamba betonowe, bezpośrednio do dołka na terenie gminy Żywiec. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 60 przeróżnych konfiguracjach i rozmiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  studnie wodomierzowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze aktualnie najnowsze oferty dla Konsumentów. Dodatkowo, zespół fachowych konsultantów, wyceni ceny montażu, oraz doradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie wymiary powinien posiadać wykop, jaką wykorzystywać pokrywę betonową, lub czy przykładowo przydatny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W mieście Żywiec Szamba betonowe obsługuje P. Rafał Telefon 505 681 505