• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Myszków - zbiorniki na deszczówkę

Przedsiębiorstwo BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: Szambo betonowe,zbiorniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, komory wodomierzowe w miejscowości Myszków i okolice. Posiadamy dużą flotę ekonomicznych aut ciężarowych z dźwigami HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których prędko i profesjonalnie dostarczamy i montujemy nasze produkty betonowe, prosto do dołka na terenie gminy Myszków. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 50 odmiennych konfiguracjach oraz wymiarach. Zbiorniki łączone,  kanały samochodowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze aktualnie najnowsze projekty dla Klientów. Mało tego, grupa obeznanych konsultantów, wyceni koszty transportu, oraz poradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary powinien posiadać dół, jaką utrzymać odległość od działki, lub czy przykładowo potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W miejscowości Myszków Szamba betonowe wycenia Pan Rafał Telefon 505 681 505