• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Iława - zbiorniki na gnojówkę

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkcja i montaż produktów betonowych: Szambo żelbetowe,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studnie na wodomierze w miejscowości Iława i okolice. Mamy ogromne zaplecze wyspecjalizowanych aut z podnośnikiem HDS którymi prędko i sprawnie transportujemy i montujemy nasze produkty z betonu, bezpośrednio do dołka na terenie gminy Iława. Posiadamy najogromniejszy w Polsce wybór zbiorników żelbetowych w około 60 odmiennych kształtach i wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  kanały samochodowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze w tej chwili najnowsze projekty dla Kontrahentów. Na dodatek, grupa fachowych pracowników, skalkuluje ceny montażu, a także doradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary powinien mieć wykop, jaką stosować pokrywę betonową, oraz czy przykładowo potrzebny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W mieście Iława Szamba betonowe obsługuje 

Pan Przemek Telefon 500 300 852