• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Nowy Targ - kanały samochodowe

Zakład ASP BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: Zbiorniki z betonu,zasobniki na deszczówkę, kanał samochodowy, studzienki na wodomierze w miejscowości Nowy Targ i okolice. Mamy duże zaplecze specjalistycznych samochodów ciężarowych z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których błyskawicznie i profesjonalnie dostarczamy i instalujemy zbiorniki z betonu, bezpośrednio do wykopów na terenie gminy Nowy Targ. Posiadamy najogromniejszy w Polsce asortyment zbiorników żelbetowych w około 30 wielorakich konfiguracjach i wielkościach. Zbiorniki łączone,  kanały samochodowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze w tej chwili najnowsze propozycje dla Nabywców. Mało tego, zespół profesjonalnych pracowników, wyceni koszty przewozu, oraz poradzi wszystkim klientom, na przykład jakie wymiary powinien posiadać dół, jaką utrzymać odległość od działki, lub czy przykładowo konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W mieście Nowy Targ Szamba betonowe obsługuje P. Rafał Telefon 505 681 505