• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Ostróda - kanały samochodowe

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: Zbiorniki żelbetowe,zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studzienki wodomierzowe na terenie miasta Ostróda i okolice. Mamy duże zaplecze wyspecjalizowanych samochodów z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których śpiesznie i fachowo transportujemy i montujemy nasze produkty z betonu, wprost do wykopanego otworu na terenie gminy Ostróda. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 40 przeróżnych konfiguracjach oraz wielkościach. Zbiorniki łączone,  studnie wodomierzowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze w tym momencie najnowsze pomysły dla Odbiorców. Oprócz tego, grupa fachowych konsultantów, wyceni ceny transportu, oraz poradzi wszystkim klientom, na przykład jakie rozmiary winien mieć dół, jaką utrzymać odległość od drogi, lub czy przykładowo konieczny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W rejonie miasta Ostróda Szamba betonowe wycenia Pan Mirek Telefon 508 234 268