• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Dzierżoniów - zbiorniki na deszczówkę

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: szamba z betonu,zasobniki na deszczówkę, kanały samochodowe, komory na wodomierze w miejscowości Dzierżoniów i okolice. Mamy ogromne zaplecze wyspecjalizowanych samochodów z podnośnikiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których śpiesznie i profesjonalnie dowozimy i montujemy nasze produkty z betonu, wprost do wykopanego otworu na terenie gminy Dzierżoniów. Posiadamy największy w kraju wybór zbiorników żelbetowych w około 40 przeróżnych kształtach i wymiarach. Zbiorniki łączone,  ziemianki betonowe, czy szamba 3komorowe, to nasze w tym momencie najnowsze propozycje dla Kontrahentów. Mało tego, ekipa obeznanych pracowników, skalkuluje koszty montażu, a także poradzi wszystkim klientom, na przykład jakie wymiary powinien mieć wykop, jaką wykorzystywać pokrywę betonową, lub czy przykładowo konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W miejscowości Dzierżoniów Szamba betonowe obsługuje Pan Mirek TEL 508 234 268