• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Czechowice-Dziedzice - zbiorniki na deszczówkę

Firma BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Szambo żelbetowe,zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe, studnie wodomierzowe na terenie miasta Czechowice-Dziedzice i okolice. Mamy ogromne zaplecze ekonomicznych aut ciężarowych z dźwigami HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy dzięki którymi śpiesznie i profesjonalnie dowozimy i montujemy nasze produkty z betonu, wprost do wykopów na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników żelbetowych w około 60 odmiennych kształtach i wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  kanały samochodowe, czy szamba 3komorowe, to nasze aktualnie najnowsze pomysły dla Konsumentów. Na dodatek, ekipa profesjonalnych pracowników, skalkuluje koszty transportu, a także poradzi wszystkim klientom, na przykład jakie rozmiary powinien posiadać dół, jaką używać pokrywę betonową, lub czy na przykład konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W mieście Czechowice-Dziedzice Szamba betonowe wycenia P. Rafał pod numerem tel. 505 681 505