• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Kraśnik - zbiorniki na deszczówkę

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: szamba żelbetowe,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studzienki wodomierzowe na terenie miasta Kraśnik i okolice. Mamy duże zaplecze specjalistycznych samochodów ciężarowych z podnośnikiem HDS dzięki którymi błyskawicznie i sprawnie dostarczamy i instalujemy szamba z betonu, bezpośrednio do dołka na terenie gminy Kraśnik. Posiadamy najogromniejszy w Polsce asortyment zbiorników zbrojonych w około 50 rozmaitych konfiguracjach oraz wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  ziemianki betonowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze w tym momencie najnowsze propozycje dla Nabywców. Na dodatek, ekipa fachowych pracowników, skalkuluje ceny montażu, a także doradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie rozmiary winien mieć wykop, jaką utrzymać odległość od działki, lub czy przykładowo potrzebny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W rejonie miasta Kraśnik Szamba betonowe obsługuje 

P. Przemysław pod numerem telefonu 500 300 852