• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Jasło - komory wodomierzowe

Firma ASP BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: szamba z betonu,zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studnie wodomierzowe na terenie miasta Jasło oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy dużą flotę wyspecjalizowanych ciężarówek z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których błyskawicznie i profesjonalnie transportujemy i instalujemy zbiorniki z betonu, prosto do wykopanego otworu na terenie gminy Jasło. Posiadamy największy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 50 wielorakich kształtach i wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  ziemianki betonowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze aktualnie najnowsze projekty dla Odbiorców. Poza tym, ekipa fachowych konsultantów, skalkuluje ceny dowozu, a także doradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary powinien posiadać wykop, jaką utrzymać odległość od drogi, lub czy np. potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W mieście Jasło Szamba betonowe obsługuje 

Pan Przemysław TEL 500 300 852