• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Cieszyn - kanały samochodowe

P.P.H.U ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: Zbiorniki z betonu,zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studnie wodomierzowe na terenie miasta Cieszyn oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy ogromne zaplecze wyspecjalizowanych aut z podnośnikiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy dzięki którymi śpiesznie i sprawnie dowozimy i montujemy szamba z betonu, bezpośrednio do dołka na terenie gminy Cieszyn. Posiadamy najogromniejszy w Polsce asortyment zbiorników żelbetowych w około 30 przeróżnych kształtach oraz rozmiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  kanały samochodowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze w tym momencie najnowsze oferty dla Konsumentów. Na dodatek, grupa kompetentnych pracowników, wyceni ceny przewozu, a także doradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie wymiary winien posiadać dół, jaką utrzymać odległość od drogi, lub czy na przykład potrzebny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W rejonie miasta Cieszyn Szamba betonowe wycenia P. Rafał Telefon 505 681 505