• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Olkusz - komory wodomierzowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Szambo betonowe,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, komory wodomierzowe na terenie miasta Olkusz oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy dużą flotę wyspecjalizowanych ciężarówek z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy którymi śpiesznie i profesjonalnie dowozimy i instalujemy szamba betonowe, wprost do wykopanego otworu na terenie gminy Olkusz. Posiadamy największy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 50 odmiennych kształtach i wymiarach. Zbiorniki łączone,  ziemianki betonowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze aktualnie najnowsze oferty dla Kontrahentów. W dodatku, zespół fachowych pracowników, skalkuluje koszty transportu, a także poradzi wszystkim klientom, np. jakie wymiary powinien mieć dół, jaką zachować odległość od drogi, lub czy przykładowo potrzebny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W miejscowości Olkusz Szamba betonowe wycenia P. Mirek Telefon 508 234 268