• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Brzeg - komory wodomierzowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Szambo betonowe,zasobniki na deszczówkę, kanał samochodowy, studzienki wodomierzowe w miejscowości Brzeg oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy flotę profesjonalnych ciężarówek z dźwigiem HDS którymi śpiesznie i sprawnie dostarczamy i montujemy nasze produkty betonowe, prosto do dołka na terenie gminy Brzeg. Posiadamy największy w Polsce wybór zbiorników zbrojonych w około 60 różnych kształtach oraz wielkościach. Zbiorniki łączone,  kanały samochodowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze w tym momencie najnowsze pomysły dla Kontrahentów. Mało tego, grupa fachowych pracowników, wyceni ceny przewozu, oraz doradzi wszystkim klientom, na przykład jakie rozmiary powinien mieć dół, jaką użytkować pokrywę betonową, lub czy na przykład konieczny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W mieście Brzeg Szamba betonowe obsługuje 

P. Przemysław pod numerem tel. 500 300 852