• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Oleśnica - kanały samochodowe

Zakład BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: Zbiorniki z betonu,zbiorniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, komory wodomierzowe na terenie miasta Oleśnica i okolice. Posiadamy duże zaplecze niezawodnych samochodów z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy dzięki którymi prędko i sprawnie dostarczamy i montujemy zbiorniki z betonu, prosto do dołka na terenie gminy Oleśnica. Posiadamy najogromniejszy w Polsce wybór zbiorników żelbetowych w około 40 różnych konfiguracjach oraz wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  studnie wodomierzowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze obecnie najnowsze projekty dla Klientów. Oprócz tego, zespół kompetentnych konsultantów, wyceni ceny dowozu, oraz poradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie rozmiary winien mieć dół, jaką użytkować pokrywę betonową, oraz czy np. potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W okolicach miejscowości Oleśnica Szamba betonowe obsługuje 

Pan Przemysław TEL 500 300 852