• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Wołomin - komory wodomierzowe

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: Szambo betonowe,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studzienki wodomierzowe w miejscowości Wołomin oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy ogromne zaplecze niezawodnych samochodów ciężarowych z podnośnikiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy którymi szybko i profesjonalnie dostarczamy i montujemy zbiorniki betonowe, bezpośrednio do dołka na terenie gminy Wołomin. Posiadamy największy w kraju wybór zbiorników żelbetowych w około 60 rozmaitych konfiguracjach i wielkościach. Zbiorniki łączone,  studnie wodomierzowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze aktualnie najnowsze pomysły dla Konsumentów. Poza tym, grupa kompetentnych konsultantów, wyceni koszty dowozu, a także doradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie wymiary winien posiadać wykop, jaką stosować pokrywę betonową, lub czy np. przydatny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W mieście Wołomin Szamba betonowe obsługuje 

P. Przemek Telefon 500 300 852