• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Bolesławiec - kanały samochodowe

Firma ASP BetoneX produkuje i montuje prefabrykaty: Szambo z betonu,zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe, studnie wodomierzowe w miejscowości Bolesławiec i okolice. Posiadamy dużą flotę niezawodnych samochodów z podnośnikiem HDS dzięki którymi prędko i fachowo transportujemy i montujemy zbiorniki z betonu, wprost do wykopów na terenie gminy Bolesławiec. Posiadamy największy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 30 różnorodnych kształtach i rozmiarach. Zbiorniki łączone,  studnie wodomierzowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze w tym momencie najnowsze oferty dla inwestorów. Oprócz tego, zespół kompetentnych pracowników, skalkuluje koszty montażu, oraz doradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie wymiary winien mieć wykop, jaką utrzymać odległość od drogi, lub czy przykładowo przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W miejscowości Bolesławiec Szamba betonowe wycenia P. Mirek pod numerem telefonu 508 234 268