• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Oświęcim - komory wodomierzowe

Zakład ASP BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Szambo z betonu,zbiorniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studzienki wodomierzowe na terenie miasta Oświęcim oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy duże zaplecze niezawodnych aut ciężarowych z dźwigiem HDS za pomocą których szybko i profesjonalnie dowozimy i instalujemy szamba betonowe, bezpośrednio do wykopanego otworu na terenie gminy Oświęcim. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników żelbetowych w około 60 odmiennych konfiguracjach oraz wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  studnie wodomierzowe, czy szamba 3komorowe, to nasze w tym momencie najnowsze oferty dla Kontrahentów. Na dodatek, zespół obeznanych konsultantów, skalkuluje koszty przewozu, oraz doradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie wymiary winien mieć dół, jaką utrzymać odległość od drogi, oraz czy na przykład potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Oświęcim Szamba betonowe obsługuje Pan Mirosław TEL 508 234 268