• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Świdnik - zbiorniki na deszczówkę

Przedsiębiorstwo BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: szamba z betonu,zasobniki na deszczówkę, kanały samochodowe, studzienki na wodomierze w miejscowości Świdnik i okolice. Mamy ogromne zaplecze niezawodnych aut ciężarowych z dźwigiem HDS dzięki którymi śpiesznie i sprawnie transportujemy i montujemy zbiorniki z betonu, bezpośrednio do wykopów na terenie gminy Świdnik. Posiadamy najogromniejszy w Polsce asortyment zbiorników żelbetowych w około 50 przeróżnych konfiguracjach i wymiarach. Zbiorniki łączone,  studnie wodomierzowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze w tej chwili najnowsze pomysły dla Odbiorców. Dodatkowo, ekipa obeznanych pracowników, skalkuluje ceny dowozu, a także poradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie rozmiary winien mieć dół, jaką stosować pokrywę betonową, lub czy przykładowo konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W miejscowości Świdnik Szamba betonowe obsługuje 

P. Przemek Telefon 500 300 852