• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Żyrardów - zbiorniki na deszczówkę

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkcja i montaż produktów betonowych: Zbiorniki z betonu,zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe, studzienki wodomierzowe na terenie miasta Żyrardów i okolice. Posiadamy ogromne zaplecze profesjonalnych samochodów z podnośnikiem HDS dzięki którymi śpiesznie i sprawnie dowozimy i instalujemy zbiorniki betonowe, bezpośrednio do wykopanego otworu na terenie gminy Żyrardów. Posiadamy najogromniejszy w Polsce asortyment zbiorników zbrojonych w około 60 rozmaitych konfiguracjach i rozmiarach. Zbiorniki łączone,  ziemianki betonowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze obecnie najnowsze pomysły dla Klientów. Ponadto, zespół kompetentnych konsultantów, skalkuluje ceny montażu, a także poradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary powinien posiadać wykop, jaką zachować odległość od drogi, oraz czy na przykład konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W okolicach miejscowości Żyrardów Szamba betonowe obsługuje Pan Rafał TEL 505 681 505