• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Sieradz - zbiorniki na deszczówkę

P.P.H.U ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: Zbiorniki z betonu,zasobniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studzienki na wodomierze w miejscowości Sieradz oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy ogromne zaplecze wyspecjalizowanych samochodów z dźwigiem HDS którymi szybko i profesjonalnie transportujemy i instalujemy zbiorniki betonowe, prosto do wykopów na terenie gminy Sieradz. Posiadamy największy w kraju asortyment zbiorników żelbetowych w około 60 wielorakich konfiguracjach oraz rozmiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  komory hydrotechniczne, czy szamba trójkomorowe, to nasze aktualnie najnowsze propozycje dla inwestorów. Ponadto, grupa kompetentnych pracowników, wyceni ceny montażu, a także poradzi wszystkim klientom, na przykład jakie rozmiary powinien mieć dół, jaką utrzymać odległość od drogi, lub czy np. konieczny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W rejonie miasta Sieradz Szamba betonowe wycenia P. Rafał Telefon 505 681 505