• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Zduńska Wola - zbiorniki na gnojówkę

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkcja i montaż produktów betonowych: szamba żelbetowe,zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studzienki wodomierzowe w miejscowości Zduńska Wola i okolice. Posiadamy duże zaplecze specjalistycznych samochodów z dźwigiem HDS dzięki którymi szybko i profesjonalnie dowozimy i instalujemy szamba z betonu, prosto do wykopów na terenie gminy Zduńska Wola. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników żelbetowych w około 40 przeróżnych kształtach i wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  kanały samochodowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze w tej chwili najnowsze projekty dla Odbiorców. Ponadto, zespół fachowych pracowników, wyceni ceny montażu, oraz doradzi wszystkim klientom, np. jakie rozmiary powinien mieć dół, jaką zachować odległość od działki, lub czy np. konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Zduńska Wola Szamba betonowe obsługuje 

Pan Przemek TEL 500 300 852