• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Piaseczno - zbiorniki na deszczówkę

Firma BetoneX produkuje i montuje prefabrykaty: Szambo z betonu,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studzienki wodomierzowe w miejscowości Piaseczno oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy flotę profesjonalnych ciężarówek z dźwigiem HDS którymi błyskawicznie i profesjonalnie dowozimy i montujemy nasze produkty betonowe, prosto do wykopanego otworu na terenie gminy Piaseczno. Posiadamy największy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 40 różnych konfiguracjach i wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  ziemianki betonowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze aktualnie najnowsze propozycje dla Klientów. Dodatkowo, zespół fachowych konsultantów, wyceni koszty montażu, oraz doradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie wymiary powinien mieć wykop, jaką używać pokrywę górną, lub czy przykładowo konieczny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W mieście Piaseczno Szamba betonowe wycenia 

P. Przemysław pod numerem tel. 500 300 852