• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Otwock - kanały samochodowe

Firma ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: Zbiorniki z betonu,zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studzienki na wodomierze na terenie miasta Otwock oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy dużą flotę profesjonalnych aut z dźwigami HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których szybko i fachowo dostarczamy i montujemy nasze produkty betonowe, wprost do wykopów na terenie gminy Otwock. Posiadamy największy w Polsce wybór zbiorników zbrojonych w około 30 różnych kształtach oraz wymiarach. Zbiorniki łączone,  ziemianki betonowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze w tej chwili najnowsze pomysły dla Kontrahentów. Ponadto, ekipa obeznanych konsultantów, skalkuluje ceny dowozu, oraz poradzi wszystkim klientom, np. jakie rozmiary powinien mieć wykop, jaką utrzymać odległość od drogi, oraz czy na przykład przydatny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W mieście Otwock Szamba betonowe wycenia P. Rafał Telefon 505 681 505